Gizlilik Politikası

                                                                Gizlilik Politikası


  KİŞİSEL BİLGİLERİNİZİN GİZLİLİĞİ VE GÜVENLİĞİ 


  • Mormojarsilver.net’u ziyaret etmek için herhangi bir kişisel bilginizi vermeniz gerekmez, ancak üye olmak ve alışveriş yapmak için bazı bilgilerinizi vermeniz gerekmektedir. 

  • MorMajor, mormajorsilver.net’a verdiğiniz kişisel bilgilerin gizliliğine saygılıdır, bu bilgileri üçüncü şahıs, kurum ve kuruluşlarla paylaşmaz. 

  • Mormajorsilver.net’dan alışveriş yapılan bilgisayarların IP adresleri, herhangi yasadışı bir durumda yasal mercilere iletilmek üzere kayıt altında tutulur. 

     


  Site-Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği 


  • Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standardında gerçekleşmektedir. Söz konusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır. 

  • Mormajorsilver.net bazı dönemlerde üyelerine kampanyalar, yeni ürünler hakkında bilgilendirme yapabilir. Bu bilgilendirmeyi alıp almamak üyenin istediğine bağlıdır. Hesap Bilgileri bölümünden bu seçim yapılabilir. 

  • Mormajorsilver.net'u kullanıldığında, yukarıda yazılı hüküm ve koşulları kabul edilmiş sayılır.